Ancora

producent odzieży | tel.: +48 34 314 66 39
WIĘCEJ
Producent odzieży damskiej z dzianiny
logo
Producent odzieży damskiej z dzianiny

Przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja i sprzedaż damskich kolekcji dziewiarskich. Nowe kolekcje prezentujemy dwa razy do roku, na wiosnę/lato i jesień/zimę.


dowiedz się więcej

NATURALNE SUROWCE

Do produkcji używamy naturalnych przędz, takich jak: wełna, kaszmir, wiskoza, len, bawełna i wiele innych nowoczesnych mieszanek, które zapewniają szlachetny wygląd oraz maksymalną wygodę.

WŁOSKI STYL

Projekty naszych kolekcji powstają przy współpracy z włoskim studiem projektowym co pozwala nam łączyć klasyczny styl z aktualnymi trendami, tak aby kobiety mogły wyglądać elegancko i modnie przy każdej okazji.

WYSOKA JAKOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów dziewiarskich, wykwalifikowana kadra pracowników oraz fabryka zlokalizowana w Polsce pozwala nam kontrolować jakość na każdym etapie produkcji.

zapytaj o ofertę

 Oświadczam, że zapoznałem się z treścią polityki prywatności i akceptuję jej treść w całości. Zobacz politykę prywatności.

 Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a) RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ancora Collection moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym, celem udzielania mi odpowiedzi na przesłane pytanie. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

ancora collection

producent odzieży

42-360 poraj
ul. okulickiego 30

tel./fax: +48 34 314 66 39
e-mail: ancora@swetry.pl

Stoisko Firmowe:
Centrum Handlowe Ptak
Pasaż Wschodni box 41
Rzemieślnicza 35
95-030 Rzgów

tel.: +48 795 002 423

e-mail: ptak@ancoracollection.pl

facebook